Pawilony i kontenery – montaż i dostawa – cały kraj


Pawilony i kontenery – montaż i dostawa – cały kraj

Jesteś właścicielem zakładu przemysłowego lub parkingu? A może budujesz dom i szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie materiałów, które znajdują się na placu? Rozważ zatrudnienie portiera, który przez całą noc będzie doglądał Twojego dobytku. Pamiętaj, że takiej sytuacji musisz mu zapewnić miejsce pracy – żaden z nich nie będzie pilnował posesji, stojąc na zewnątrz. Nikt nie ma również przenośnej budki, którą zabierze ze sobą w pobliże Twojej firmy czy placu budowy.

Warto skorzystać z naszych usług i zamówić funkcjonalny kontener, który przekształcisz w portiernię. Oferujemy zarówno gotowe konstrukcje, jak i takie na wymiar. Jeśli dostarczysz nam swoje zalecenia, stworzymy pawilon, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom oraz sprawi, że portier będzie miał wygodne oraz przytulne miejsce pracy.

Decydując się na taki kontener socjalny w formie portiern, sprawisz, że Twoja posesja będzie bezpieczniejsza, a Ty będziesz spać spokojniej!

Dobre miejsce pracy na wyciągnięcie ręki

Nasze budki sprawdzą się nie tylko jako portiernie, ale również obszerne pawilony socjalne, w których urządzisz niewielkie biuro, sklep czy inną placówkę użytkową jak np. sklep wielobranżowy.

Taka konstrukcja socjalna to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szybko rozpocząć sprzedaż i prowadzenie swojego biznesu. Z nami będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa. Załatwimy za Ciebie niezbędną dokumentację, wybierzemy materiały eksploatacyjne oraz zniesiemy budowlę – od przygotowania podłoża po położenie zadaszenia.

Wygodna dostawa, sprawny montaż

Wszystkie zamówione budowle socjalne montujemy w miejscu wskazanym nam przez klienta. Jeśli jest taka potrzeba, pomożemy je wybrać zgodnie z uwarunkowaniem terenu. Przywieziemy do Ciebie wszystkie materiały niezbędne do budowy – realizujemy zamówienia na terenie całego kraju, ponieważ zależy nam, by dostarczyć najwyższą jakość do każdej polskiej miejscowości.

Skorzystaj z naszej oferty, jeśli poszukujesz wytrzymałej konstrukcji o wszechstronnym zastosowaniu – portiernia, biuro, salon fryzjerski? Wybór należy do Ciebie!