Kontenery budowlane

Bez względu na to, czy organizujesz większy remont na terenie własnej posesji czy zajmujesz się prowadzeniem zaawansowanych prac na budowie, z pewnością przyda Ci się kontener budowlany. Nasze obiekty okażą się znakomitym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do pracy, przechowywania dokumentów oraz narzędzi lub pragniesz schronić się wraz z ekipą przed deszczem. Tak naprawdę jednak ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Modele techniczne mogą pełnić rolę niewielkich warsztatów, zapleczy socjalnych lub budek ochronnych – ich funkcja zależeć będzie od indywidualnych preferencji klienta.

Każdy pawilon biurowy naszej produkcji został przystosowany do tego, aby zapewnić Państwu wygodę, a także miejsce idealne do zabezpieczenia sprzętu czy dokumentacji pracowniczej. Wykonany z płyty warstwowej posiada wypełnienie, które zapewnia świetną izolację akustyczną oraz termiczną. Dzięki temu pawilony znakomicie sprawdzają się w każdych, nawet bardzo niesprzyjających warunkach. Zadbaliśmy również, aby mogły być rozbudowywane o kolejne moduły. W ten sposób umożliwiamy poszerzenie przestrzeni biurowej w dowolny wybrany przez Państwa sposób.

Do budowy kontenerów budowlanych wykorzystujemy wysokiej klasy płyty warstwowe o właściwościach termoizolacyjnych oraz akustycznych. Ponadto zajmujemy się produkcją stolarki drzwiowej i okiennej, dzięki czemu mamy pewność, że przygotowane przez nas obiekty spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania. Konstrukcje należą do łatwych w montażu i demontażu. Gdy zajdzie taka potrzeba, można bez obaw rozłożyć pawilon na placu lub na terenie własnej posesji.

Pawilony i kontenery budowlane jakie wykonaliśmy

Wykonujemy kontenery według indywidualnych preferencji klienta