Kwiaciarnie

Nasze pawilony handlowe mogą pełnić mnóstwo funkcji – na przykład stać się dobrze prosperującą kwiaciarnią. Konstrukcje wykonujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość, odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz wysoką funkcjonalność.

Dzięki temu, że nasze kontenery są opracowywanie zgodnie z indywidualnymi projektami, mogą zostać zagospodarowane w dowolny sposób. Pawilony znakomicie więc nadają się do prowadzenia punktów handlowo-usługowych, w tym kwiaciarni, w których znajdzie się miejsce zarówno dla kwiatów, jak i pozostałego asortymentu.

Dlaczego pawilony handlowe naszej produkcji nadają się do prowadzenia tak specyficznej działalności? Ponieważ przygotowywane są z wysokiej klasy materiałów. Konstrukcja została przemyślana w taki sposób, aby zapewniać sprzedawcy komfortowe warunki do pracy. Podłogi oraz ściany są ocieplane wełną mineralną, poliuretanem lub styropianem – w zależności od potrzeb. Estetyczne, drewniane wykończenie dopełnia całości sprawiając, że kontener prezentuje się bardzo nowocześnie, zachęcając potencjalnych klientów do skorzystania ze świadczonych usług.

Nasz kontener może być dowolnie przystosowany pod względem estetycznym. Na fasadach lub oknach pawilonów na kwiaciarnie bez trudu można zamieścić logotypy, hasła reklamowe bądź tematyczne grafiki. To idealna opcja zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców, którzy nie chcą poświęcać znacznej części swojego dochodu na wynajem lokalu do prowadzenia działalności.

Niewielki obiekt, wielkie możliwości

Nasze pawilony są mobilnymi obiektami, a ich przemieszczanie sprawdza się nie także w przypadku sezonowej działalności – np. sprzedaży zniczy, wiązanek kwietnych w okresie jesiennym, czy choinek i wieńców bożonarodzeniowych. Istnieje możliwość wyprodukowania takiego kontenera, który będzie idealnie dostosowany do montażu półek czy standów do ekspozycji produktów.

Każdy z pawilonów z przeznaczeniem do prowadzenia kwiaciarni może być zagospodarowany w sposób najbardziej odpowiadający właścicielowi. Można w nim wygospodarować część sanitarną, funkcjonalną część magazynową oraz otwartą przestrzeń do obsługi klientów.

Kwiaciarnie jakie wykonaliśmy

Wykonujemy kontenery według indywidualnych preferencji klienta