Kwiaciarnie

Nasze pawilony handlowe mogą pełnić mnóstwo funkcji – na przykład stać się dobrze prosperującą kwiaciarnią. Konstrukcje wykonujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość, odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz wysoką funkcjonalność.

Dzięki temu, że nasze kontenery są opracowywanie zgodnie z indywidualnymi projektami, mogą zostać zagospodarowane w dowolny sposób. Pawilony znakomicie więc nadają się do prowadzenia punktów handlowo-usługowych, w tym kwiaciarni, w których znajdzie się miejsce zarówno dla kwiatów, jak i pozostałego asortymentu.

Dlaczego pawilony handlowe naszej produkcji nadają się do prowadzenia tak specyficznej działalności? Ponieważ przygotowywane są z wysokiej klasy materiałów. Konstrukcja została przemyślana w taki sposób, aby zapewniać sprzedawcy komfortowe warunki do pracy. Podłogi oraz ściany są ocieplane wełną mineralną, poliuretanem lub styropianem – w zależności od potrzeb. Estetyczne, drewniane wykończenie dopełnia całości sprawiając, że kontener prezentuje się bardzo nowocześnie, zachęcając potencjalnych klientów do skorzystania ze świadczonych usług.

Kwiaciarnie jakie wykonaliśmy

Wykonujemy kontenery według indywidualnych preferencji klienta