Blog


Zalety kontenerów handlowych

Masz już wszystko, co niezbędne do prowadzenia własnego biznesu, prócz przestrzeni? Istnieje rozwiązanie, które przypadnie Ci do gustu nie tylko ze względu na dostępność, ale także uniwersalność. Najwyższa pora odczarować kontenery handlowe i pokazać, jak wielki potencjał w nich drzemie!

Czytaj dalej…


Pawilony z płyty warstwowej – co warto o nich wiedzieć?

Prowadzenie nowoczesnej działalności wymaga stosowania nowoczesnych rozwiązań – również infrastrukturalnych. W czasach, kiedy wznoszenie budynków stanowi inwestycję bardziej kosztowną niż kiedykolwiek, warto zastanowić się nad alternatywnymi opcjami. Jeśli prowadzisz firmę handlową bądź małą gastronomię, a w dodatku posiadasz lub wynajmujesz grunt, na którym chcesz postawić nowy obiekt – powinieneś rozważyć skorzystanie z praktycznych pawilonów z płyty warstwowej. Dlaczego?

Czytaj dalej…


Pawilon handlowy – pozwolenie czy zgłoszenie?

Szukasz miejsca na prowadzenie sklepu, warsztatu lub punktu usługowego? Zapomnij o wynajmie lokalu – postaw na pawilon handlowy! Myślisz, że to skomplikowane przedsięwzięcie? Za moment zmienisz zdanie. Prowadź swój biznes w wygodny, opłacalny i atrakcyjny sposób.

Czytaj dalej…