Warsztaty i garaże

 

Zajmujemy się produkcją pawilonów z płyt warstwowych, które następnie mogą pełnić rolę garaży lub warsztatów – zarówno na terenie prywatnej posesji, jak i zakładu pracy. Wykorzystujemy materiały znakomicie sprawdzające się w każdych warunkach. Dzięki nam zyskają Państwo pewność, że przechowywanym wewnątrz sprzętom czy pojazdom zapewnione zostaną odpowiednie warunki.

Podczas produkcji garaży sięgamy po płyty warstwowe wypełnione tworzywem o wysokich walorach akustyczno-termicznych. Dbamy również, aby zadaszenie zostało wykonane ze wzmacnianej płyty warstwowej odpornej na działanie czynników zewnętrznych.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość modułowej rozbudowy produkowanych przez nas pawilonów. Warsztaty lub garaże z płyty można dowolnie poszerzać, tworząc cały kompleks obiektów. Bez względu na to, czy chcą Państwo stworzyć miejsce do przechowywania samochodu, czy myślą raczej o rozwoju własnej działalności w postaci dobrze prosperującego warsztatu, nasze obiekty spełnią swoje zadanie.

Całoroczne miejsce do przechowywania samochodu jest szczególnie pożądane przez właścicieli nowych aut, którzy chcą zadbać o ich ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Karoseria lub lakier wystawiony na długotrwałą ekspozycję światła słonecznego bądź wilgoci może ulec zniszczeniu. Jednym z najwygodniejszych w budowie, a zarazem najkorzystniejszych cenowo rozwiązań jest wykorzystanie naszych pawilonów jako zewnętrzne obiekty garażowe.

Garaż całoroczny dostosowany do Twoich potrzeb

Wykorzystując nasze pawilony możesz stworzyć zarówno jedno-, jak i wielostanowiskowe garaże na posesji prywatnej bądź na terenie firmy. Sprawdzają się one przez cały rok – dzięki zastosowaniu płyt o doskonałych właściwościach izolacyjnych, nie tylko odpowiednio zabezpieczają one przechowywane auta, ale też tworzą komfortowe warunki do pracy przy samochodzie.

Nasze pawilony są także świetnym rozwiązaniem dla nowych lub rozwijających się warsztatów samochodowych – z naszymi kontenerami istnieje możliwość łatwego rozszerzenia obiektu lub stworzenia kompleksu stanowisk o dowolnych wymiarach.

Warsztaty i garaże jakie wykonaliśmy

 

Wykonujemy kontenery według indywidualnych preferencji klienta