Piekarnie

Podczas poszukiwania idealnego miejsca do prowadzenia działalności warto skorzystać z naszej pomocy i zamiast wynajmować lokal, zdecydować się na postawienie pawilonu. Kontenery gastronomiczne stanowią naszą wizytówkę – projektowane i wykonywane są zgodnie z indywidualnym projektem (także w niestandardowych wymiarach), aby mogły spełniać swoje zadanie w sposób kompleksowy.

Pawilony gastronomiczne nadają się do sprzedaży przeróżnych produktów, w tym również do prowadzenia piekarni. Nasi konstruktorzy zadbają, aby było to miejsce nie tylko trwałe, ale także wykończone w sposób estetyczny i zachęcający do odwiedzin.

Decydując się na współpracę z naszą firmą możesz być pewny, że otrzymasz kontener gastronomiczny przygotowany do tego, aby prowadzić w nim piekarnię. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów, które służą do produkcji pawilonu spełniającego niezbędne wymogi bezpieczeństwa. Konstrukcja zostaje w pełni ocieplona, zaopatrzona w przeszklenia oraz oświetlenie – elementy tak istotne dla prowadzenia punktu gastronomicznego.

Piekarnie jakie wykonaliśmy

Wykonujemy kontenery według indywidualnych preferencji klienta