Rodzaje kontenerów i pawilonów jakie oferujemy

Zobacz jaki pawilon lub kontener będzie właściwy dla Twojej firmy

Handlowe

Zobacz

Wykonywane zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami kontenery i pawilony handlowe mogą z powodzeniem zastąpić obiekty, wznoszone tradycyjnymi metodami. Nasze realizacje zostają w taki sposób wykończone, aby zarówno ich trwałość, funkcjonalność, jak i estetka budziły zachwyt. Mogą być one w dowolny sposób zagospodarowane.

Gastronomiczne

Zobacz

Projektowane i wznoszone przez nas pawilony gastronomiczne zostają starannie przystosowane do standardów konstrukcyjnych, którym powinny podlegać. Posiadają odpowiednią wentylację, jak również doskonale przygotowaną do obsługi gości przestrzeń.

Socjalne

Zobacz

 

Doskonale sprawdzają się zarówno na placu budowy, parkingu strzeżonym, jak i na terenie przemysłowym, wymagającym całodobowej ochrony.Kontenery i pawilony socjalne, które dla Państwa przygotujemy, będą posiadały odpowiednią izolację, dzięki czemu bez problemu sprostają nawet najbardziej ekstremalnym warunkom atmosferycznym.

Inne

Zobacz

 

Wraz z klientami i przede wszystkim dla ich indywidualnych potrzeb oraz interesów tworzymy obiekty z płyty warstwowej ,które służą do osiągania celów firm małych , średnich i dużych ale także dla osób prywatnych.Wykonujemy obiekty tak różnego przeznaczenia , że nie da się określić ich jako konkretny rodzaj